מכונת שיוף לציפורניים

עצבי והוסיפי ברק נוסף לעיצוב הציפורניים שלך בעזרת מכונת שיוף לציפורניים!
אם את מחפשת מכונה לשיוף הציפורניים הגעת למקום הנכון! המכונות לשיוף ציפורניים באתרנו עמידות בצורה יוצאת דופן.

מכשיר שיוף ציפורניים פועל להפליא להסרת שיפורי ציפורניים, הגשת קצוות חופשיים, קיצור אורך הציפורניים, פיסול ושינוי צורות ציפורניים ועוד – כל זאת ניתן לעשות תוך מספר דקות ובפחות מאמץ מאשר שימוש בפצירות ציפורניים מסורתיות. 

מכונת שיוף ציפורניים מקצועית

אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו בבואכם לבחור את הציוד המתאים לסלון שלכם היא סוגי מכונות השיוף לציפורניים בהם תשתמשו. אם את חדשה בעסק אז אולי אפילו לא תהיי מודעת לכך שיש סוגים שונים לבחירה. ובכן, למרבה הצער ההבדלים בין המכונות הם מעט יותר מסובכים ממה שהייתם מדמיינים שהם יהיו! אם את טועה את עלולה בסופו של דבר לפגוע בציפורניים שלך או של הלקוחה שלך!

מה את צריכה להיות מודעת אליו כאשר את רוכשת מכונת שיוף לציפורניים אליאקספרס:

הדבר הראשון שאת צריכה להבין הוא ההבדל בין פצירות לציפורניים.

מקל שיוף ציפורניים משמש בדרך כלל לקיצור אורך הציפורן ולעיצוב הציפורן גם כן. הם בדרך כלל די ארוכים ושטוחים ואת יכולה לקבל קבצים בודדים כמו גם כפולים. מכשיר שיוף ציפורניים חשמלי לעומת זאת משמש לשכלול הציפורן ולהסרת כל סימן, כמו גם ללטש את פני הציפורניים. הם נוטים להיות שמנמנים למדי ותוכלו לקבל חיץ תלת כיווני שפועל לקצץ, לנקות וללטש את הציפורניים.

ברגע שאת מבינה את ההבדלים בין שני הכלים, עלייך לדעת יותר על ההבדלים בשחיקה.

השחיקה היא זו שגורמת לציפורניים להתקצר. את משתמשת בפצירה כדי לשפשף את החלק העליון של הציפורן והוא ממש משפשף את הציפורן. ככל שהחצץ גבוה יותר, כך הפצירה תהיה עדינה יותר על הציפורניים. ככל שהחצץ נמוך יותר, כך הא תהיה קשה יותר.

למה את צריכה להיות זהירה כאשר את משתמשת במכונת שיוף לציפורניים?

עליכם להיזהר כשאתם בוחרים מכונה לשימוש בכל לקוח. אם תבחר בקובץ שיש בו מעט חצץ, הוא עלול לפגוע בציפורניים של הלקוחה שלך. בדרך כלל יש להשתמש בקבצי חצץ נמוכים יותר על חומרי כיסוי קשים; לעולם אסור להשתמש בהם על ציפורניים טבעיות.