קישוטים לציפורניים | כל קישוטי הציפורניים המיוחדים והיפים

הוסיפו יופי נוסף לציפורניים על ידי קישוטים. מגוון קישוטי הציפורניים שאנו מציגים באתר כוללים נצנצים, מדבקות, אבנים ואבני חן, לציפורניים מוכנות למסיבה במהירות הבזק. הגבול היחיד הוא הדמיון שלך!

קישוטים לציפורניים - פרחים

קישוטים לציפורניים - 3D

קישוטים לציפורניים - זהב אדום

קישוטים לציפורניים - שיש

קישוטים לציפורניים - אבני חן

קישוטי ציפורניים מיוחדים

בחרי את הקישוט המועדף עליך, בין אם זה אבני חן או פרפר, לב או פרח, והצמידי אותו לציפורן.

קישוטים לציפורניים – אבני חן

אבני חן הן דרך נהדרת לקשט את הציפורניים ולהגיע במגוון צבעים וצורות, כולל עגולים, מרובעים, כוכבים, לבבות ודמעות. יכול לשמש גם כמייקאפ למסיבות, סביב העיניים או על עצמות הלחיים.

כלים לקישוט ציפורניים

באתרנו יש מספר כלים ומברשות לציפורניים שימושיות לחיבור קישוטי ציפורניים ויצירת עיצובים דמיוניים. כלי המנקדים יכול לשמש לא רק לאיסוף קישוטים אלא גם ליצירת עיצובים הכוללים נקודות, קווים ושיש. בעזרת מברשת המאוורר ניתן למרוח נצנצים על הציפורניים או להבריש עודפי נצנצים. ניתן לטבול אותו גם לק כדי ליצור דוגמאות דמיוניות. המברשות המשובחות מושלמות כשרוצים לקשט את הציפורניים ביד חופשית.

סוגי קישוטים לציפורניים וטיפים:

פרחים
ג'ל ארט ציפורניים שקוף זה בעל גוון ורוד רך ומכיל פרחים יבשים בצבע תכלת, סגול, פוקסיה וורוד. זהו קישוט לציפורניים ייחודי מוכן המאפשר לך ליצור אמנות ציפורניים צבעונית בצורה מהירה וקלה. 

טיפ: עוד פרחים או צבעים נוספים? העשירי את ג'ל הפרחים שלך לפני המריחה בכמה פרחים נוספים מארגז הפרחים המיובש.

קישוטים לציפורניים תלת מימד
יצירת רישומי פרחים עשירים באפקט תלת ממדי באמצעות צבע ג'ל או ג'לים לאומנות ציפורניים. באתרנו תוכלי למצוא מדבקות תלת מימד סופר קלות אלה עם מוטיבים של פרחי מגנוליה. אף אחד לא ישים לב להבדל! המדבקות בעלות שכבה תחתונה שקופה כך שהן נראות כמו עיצובים ג'ליים אמיתיים עם ציור ידני עם אפקט אקוורל. את יכולה ליישם אותם על גבי כל צבע!

קישוטים לציפורניים זהב אדום
מדבקות הפסים החדשות של פסי זהב אדום מגיעות בגדלים שונים ומעניקות תוצאה דקה מעודנת. הם גמישים כך שהם יכולים לעקוב אחר עקומת הציפורניים בקלות.

איך להשתמש:

  1. גזרי את החלק שאת רוצה ליישם.
  2. הרימי את המדבקה בעזרת זוג פינצטות והדביקי אותה לציפורן.
  3. לחצי על הציפורן בחוזקה באמצעות האגודל.

 

שיש
קישוטי השיש הם אבנים דקות, שטוחות ועגולות מאוד עם אפקט שיש ססגוני. אפקט הפנינה הססגוני מחליף צבעים בהתאם להחזרת האור.

קישוטי השיש הם דקים במיוחד המאפשרים לכם לשמור על ציפורניים דקיקות באופן טבעי, והם דורשים רק שכבה דקה של ג'ל מבריק כהגנה.